هیچ جا برانکو برنامه برنامه فوتبال جام جهانی

هیچ جا: برانکو برنامه برنامه فوتبال جام جهانی کارلوس کی روش فدراسیون فوتبال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی با پرتغال جذاب‌ و سخت است/ نمی‌دانم علت خلق سیستم VAR چیست ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید: بازی با پرتغال، جذاب‌ترین، مهم‌ترین و یکی از دشوارترین بازی‌های تیم ملی است. 

بازی با پرتغال جذاب‌ و سخت است/ نمی‌دانم علت خلق سیستم VAR چیست ، کی‌روش

کی روش: بازی با پرتغال جالب و سخت است/ نمی دانم علت خلق سیستم VAR چیست

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید: بازی با پرتغال، جالب ترین، بااهمیت ترین و یکی از دشوارترین بازی های تیم ملی هست.

به گزارش ایسنا به روسیه، کارلوس کی روش ظهر شنبه در حاشیه تمرین تیم ملی در کمپ لوکوموتیو راجع به آخرین تمرین تیمش در مسکو پیش از سفر به شهر سارانسک، محل دیدار تیم های ملی کشور عزیزمان ایران و پرتغال اظهار کرد: همان طور که می دانید هنوز یک سری از کارهای ریکاوری ما باقی مانده هست. بین هشت تا ۱۰ بازیکن ما درگیر کارهای ریکاوری هستند. یک سری از بازیکنان باید آخرین جلسه تمرین خود را پشت سر بگذارند.

او با اشاره به بازی تیمش با پرتغال گفت: مطمئنا بازی دشواری داریم. کار بزرگی پیش روی ما هست. بازی بزرگی داریم. در هشت سال گذشته که در کشور عزیزمان ایران بودم، جالب ترین، بااهمیت ترین و یکی از دشوارترین بازی های خودمان را برابر پرتغال داریم؛ دیداری که پلی جهت افزایش تیم ملی کشور عزیزمان ایران به دور حذفی مسابفات جام جهانی خواهد بود. بازیکنان کار بزرگی پیش رو دارند.

بازی با پرتغال جذاب‌ و سخت است/ نمی‌دانم علت خلق سیستم VAR چیست ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران راجع به این که تیم ملی کشور عزیزمان ایران در مرز خوشبختی هست، تاکید کرد: مطمئنا مهمترین بازی است چون ما باری حضور در جام جهانی جنگیدیم و خودمان این وقت را به وجود آوردیم. قبل از این که به این جا بیاییم، کسی این آرزو و رویا را جهت ما متصور نبود. توانستیم اجازه انجام سه بازی در این مسابقه های را به دست آوریم. هنوز هم این شانس را داریم که به مرحله بعد افزایش کنیم. این یک مساله خاص و متفاوت جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران است.

کی روش در تصویر العمل به این که در بازی با اسپانیا داوران صحنه های ۵۰ – ۵۰ را به سود اسپانیا گرفتند و عده ای دلواپس جانبداری داوران در برخوردهای ۵۰ – ۵۰ به سود پرتغال هستند، گفت: دلواپس این مطلب هستم. داوران در موضع خوبی جهت صحبت راجع به داوران نیستند. بازی با تیم های بزرگ مثل اسپانیا، آرژانتین و … به قدری سخت است که ما مربیان انتظار داریم داوران عالی ترین عملکرد خود را داشته باشند. جهت بازی برابر اسپانیا همان طور که متوجه شددید داوران از آمریکای جنوبی گزینش شدند و بازیکنان اسپانیا دائما صحبت می کردند و تحت تاثیر قرار می دادند. واکنش‌ها داور با این تیم با دوستی و متاثر از واکنش‌ها آن ها بود. هنگامی که با بازیکنان ما صحبت کرد یا کارت داد، بسیار خشن بود. داور چهارم در کنار خط کار را به جایی رساند که به ناظر بازی گفتم اگر داور می خواهد من را بزند ولی متوجه این واکنش‌ها نمی شوم و نمی دانم علت خلق سیستم VAR چیست. این سیستم جلوی اشتباهات انسانی را باید می گرفت ولی دیروز ۵۰۰ بار صحنه گل را دیدم ولی هنوز متوجه معیارهای دوگانه این داور نشدم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید: بازی با پرتغال، جذاب‌ترین، مهم‌ترین و یکی از دشوارترین بازی‌های تیم ملی است. 

او راجع به خبر رهبر معظم انقلاب در تمجید از عملکرد ملی پوشان کشور عزیزمان ایران و تحقق رویای مردم کشور عزیزمان ایران جهت افزایش به دور بعد بازی ها گفت: آرزو و رویای این ملت را خیلی وقت است که روی شانه های خودم حمل می کنم. شروع جنگیدن و برنامه ریزی جهت این رویا از خیلی وقت قبل تر شروع شد. از من پرسیدید می توانیم به رویای کشور عزیزمان ایران دست یابیم؟ من و بازیکنان دیر بیدار نشدیم. یک سال است که جهت نیاز مان به یک برنامه ریزی خاص اصرار کردیم. آب و غذا باید سر وقت به دست مان برسد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران افزود: فقط امیدوار هستم که در این وقت از اتفاقاتی که در جام جهانی برزیل، جام ملت های استرالیا و قبل از جام جهانی ۲۰۱۸ رخ داد درس بگیریم. امیدوارم افرادی که هر لحظه به برنامه های تیم ملی بی احترامی کردند و اجازه ندادند برنامه های ما پیاده شود، یک بار جهت هر لحظه از این اتفاقات درس بگیرند. البته الان تمام تمرکزم روی بازی با پرتغال است.

کی روش گفت: در آخر از صمیم قلبم از تمام حمایت هایی که صورت گرفت، تقدیر می کنم. این کلام ها روزهای تمرینی ما را از دست نمی دهد و نمی توانیم بازی های آماده سازی را جایگزین کنیم. متاسفانه حافظه بدی ندارم و چیزی را فراموش نمی کنم.

بازی با پرتغال جذاب‌ و سخت است/ نمی‌دانم علت خلق سیستم VAR چیست ، کی‌روش

او راجع به بیانات مهدی تاج مبنی بر تمدید قرارداد او اظهار کرد: الان وقت مناسبی جهت صحبت راجع به آینده نیست. الان باید راجع به وقت حال صحبت کنیم. ما یک صحبت های رسمی با هم داشتیم ولی الان می خواهم راجع به وقت حال یعنی بازی با پرتغال تمرکز کنم. بین من و فدراسیون فوتبال مشکلی نیست. همانطور که گفتم اگر با فوتبال کشور عزیزمان ایران توافق کنم و همان اتفاقات برزیل، استرالیا و روسیه رخ داد، تکرار شود و همان افرادی که به برنامه آماده سازی تیم ملی لطمه زدند، این کار را تکرار کنند، توافق صورت نمی گیرد.

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران یادآور شد: مساله مهم حال حاضر است و اجازه دهید تمرکز خودم را روی بازی با پرتغال قرار دهم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید: بازی با پرتغال، جذاب‌ترین، مهم‌ترین و یکی از دشوارترین بازی‌های تیم ملی است. 

واژه های کلیدی: ایران | داوران | پرتغال | برنامه | فوتبال | پرتغال | اسپانیا | اسپانیا | بازیکنان | جام جهانی | برنامه ریزی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs