هیچ جا برانکو برنامه برنامه فوتبال جام جهانی

هیچ جا: برانکو برنامه برنامه فوتبال جام جهانی کارلوس کی روش فدراسیون فوتبال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری علت کم کاری گروه موسیقی «کامنت» چیست؟

سرپرست گروه موسیقی «کامنت» با اشاره به دلایل کم‌کاری فعالیت این گروه از برنامه ها و کارهای تازه خود نیز سخن گفت.

علت کم کاری گروه موسیقی «کامنت» چیست؟

علت کم کاری گروه موسیقی «کامنت» چیست؟

عبارات مهم : آلبوم

سرپرست گروه موسیقی «کامنت» با اشاره به دلایل کم کاری فعالیت این گروه از برنامه ها و کارهای تازه خود نیز سخن گفت.

نیما رمضان سرپرست گروه موسیقی «کامنت» راجع به دلایل کم کاری این مجموعه طی ماه های اخیر به مهر، بیان کرد: با توجه به تراکم بالای فعالیت نوازندگان طی ماه های گذشته هنوز نتوانستیم به طور کامل برنامه ای را جهت کنسرت یا تولید ملودی تعریف کنیم. ما تصمیم داشتیم جهت تهیه یک آلبوم نیز اقدام کنیم ولی چون به نقطه مشترکی در این زمینه نرسیدیم فعلا این قضیه هم منتفی است.

وی در پاسخ به اینکه آیا با توجه به فضای به وجود آمده گروه «کامنت» منحل شده است است؟ توضیح داد: هیچ تصمیمی جهت انحلال گروه «کامنت» وجود ندارد، تنها موضوعی که در این میان مطرح است اینکه ما هنوز جهت کارهای تازه در درون گروه تعریف جدیدی نداریم. چه بسا در آینده دوباره بتوانیم با رسیدن به یک نقطه یکسان فعالیت های جدیدی را به مخاطبان ارائه دهیم. به هر حال امیدوارم هرچه سریعتر وقت مناسبی به وجود بیاید که ما بتوانیم در قالب گروه «کامنت» آثاری را تواید کنیم.

این نوازنده راجع به کارهای تازه خود نیز گفت: پروژه های مختلفی را جهت آینده برنامه ریزی کردم که هنوز قطعیت پیدا نکرده ولی به زودی خود را جهت شرکت در یک فستیوال آماده خواهم کرد که طی روزهای آینده اطلاعات آن در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

گروه موسیقی «کامنت» از جمله گروه های فعال موسیقی کشورمان است که بعد از دریافت مجوز فعالیت از دفتر موسیقی بعد از مدت ها آلبوم «رفته از دست» را منتشر کرد. در این گروه کیان پورتراب خواننده و ترانه سرا، نیما رمضان گیتار الکتریک، بردیا امیری درامز، اشکان آبرون صفحه کلید و آرین کشیشی گیتار باس به عنوان گروه اجرایی حضور دارند.

علت کم کاری گروه موسیقی «کامنت» چیست؟

واژه های کلیدی: آلبوم | فعالیت | برنامه | موسیقی | برنامه ریزی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs