هیچ جا برانکو برنامه برنامه فوتبال جام جهانی

هیچ جا: برانکو برنامه برنامه فوتبال جام جهانی کارلوس کی روش فدراسیون فوتبال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث کلاهبرداری‌های میلیونی ۴۰ پسردخترنما ازمردان

جوان آرایشگر که با همدستی ۴۰ پسردخترنما ازطریق شبکه‌های اجتماعی خبر رسان تلگرام و اینستاگرام مردان هوسران را فریب داده و از آنها کلاهبرداری می‌کردند با ردیابی‌ه

کلاهبرداری های میلیونی ۴۰ پسردخترنما ازمردان

عبارات مهم : مردان

جوان آرایشگر که با همدستی ۴۰ پسردخترنما ازطریق اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … خبر رسان تلگرام و اینستاگرام مردان هوسران را فریب داده و از آنها کلاهبرداری می کردند با ردیابی های خاص پلیسی به دام افتادند.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛پرونده این ماجرا ازچندی قبل و به دنبال طرح شکایت مردی در دادسرا، دردستورکار پلیس فتای استان خراسان رضوی قرارگرفت.

شاکی به افسر تحقیق گفت: دو ماه پیش با دختری به طور اتفاقی در خبر رسان تلگرام آشنا شدم و ارتباط مان شکل گرفت. باهم گاهی تلفنی حرف می زدیم، ولی اجازه نمی داد که حضوری همدیگر را ببینیم. در این مدت، او به عناوین متفاوت ازجمله اینکه خودش یا اعضای خانواده اش بیمار شده است اند یا اینکه با ماشین اش تصادف کرده، از من پول می گرفت.

کلاهبرداری‌های میلیونی ۴۰ پسردخترنما ازمردان

در این مدت به خاطر علاقه ای که به او پیداکرده بودم، خواسته هایش را می پذیرفتم و هربار پولی به حسابش واریز می کردم. او در این مدت ۱۵میلیون تومان پول از من گرفت. تا اینکه چند روز پیش، یکباره ارتباطش را با من قطع و بعد از آن با شماره ای ناشناس پیامی برایم در خبر رسان تلگرام ارسال کرد که اگر از وی شکایت کنم، بلایی بر سرم می آورد که همانجا مطمئن شدم او کلاهبردار است.

با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس فتا جهت شناسایی و دستگیری کلاهبردارناشناس ادامه یافت تا اینکه مأموران در جریان تحقیقات متوجه شدند فردی که شاکی را فریب داده و از او کلاهبرداری کرده، دختر نبوده؛ بلکه یک پسر هست. با شناسایی پسر ۲۲ ساله که آرایشگر بود، وی با دستور قضایی بازداشت شد. متهم بعد از انتقال به پلیس فتا ودربازجویی های تخصصی، راز کلاهبرداری های حرفه ای خود و ۴۰پسر دانش آموز یکی از دبیرستان های شهر مشهد را فاش کرد وبه کلاهبرداری های سریالی از مردان اعتراف کرد.

جوان آرایشگر که با همدستی ۴۰ پسردخترنما ازطریق شبکه‌های اجتماعی خبر رسان تلگرام و اینستاگرام مردان هوسران را فریب داده و از آنها کلاهبرداری می‌کردند با ردیابی‌ه

«دو ماه پیش یکی از دوستانم به آرایشگاهم آمد و در جریان حرف هایش گفت که با قراردادن تصویر هایی ازدختران جوان و قشنگ در گروه های تلگرامی یا اینستاگرام و با جا زدن خود به عنوان دختر، با مردان ارتباط دوستی برقرارکرده و با این ترفند، هزینه های شارژ تلفن همراهش را تهیه می کند. من هم با شنیدن حرف های او وسوسه شدم و همین کار را چندبار انجام دادم.بعدهم جهت اینکه ماجرا لو نرود، با همدستی تعدادی از پسران مدرسه ای که به محل کارم می آمدند، همین نقشه را به اجرا گذاشتیم. چند نفر از آنها با جازدن خود به عنوان دختر در خبر رسان تلگرام و اینستاگرام، با مردان ارتباط برقرار می کردند و از آنها به عناوین متفاوت پول می گرفتند.

این درحالی بود که مردان گمان می کردند با یک زن در ارتباط هستند. غافل از اینکه ما همه پسر بودیم. البته جهت اینکه مردان به عنوان شک نکنند و بتوانیم به کلاهبرداری های سریالی مان ادامه دهیم، من از دختر مورد علاقه ام می خواستم که حرف های مختلفی را در قالب صدای ضبط شده است برایم ارسال کند که ما همین صداها را جهت مردان ارسال می کردیم و آنها مطمئن شده است بودند که طرف برابر ارزش یک دختر است.من و ۴۰دانش آموز مدرسه، با این شیوه ازچندین مرد کلاهبرداری کرده ایم.»

با اعتراف های جوان آرایشگر و به دستور سرهنگ جواد جهانشیری، مدیر پلیس «فتا»ی استان خراسان رضوی، تحقیقات گسترده جهت شناسایی و دستگیری دیگر اعضای باند شروع شد و مأموران موفق به شناسایی ۴۰پسر دانش آموز یکی از دبیرستان های شهر مشهد در این پرونده شدند. آنها بعد از احضار به پلیس فتا، بازجویی شدند و اعتراف کردند نشانه ارزش از این کار، فقط به دست آوردن پول و تفریح بوده است.

کلاهبرداری‌های میلیونی ۴۰ پسردخترنما ازمردان

سردار قادر کریمی، فرمانده انتظامی خراسان رضوی نیز در این باره گفت: با افشای این موضوع، چند نفر از دانش آموزان با مراجعه به مدیر مدرسه اعلام کرده اند که حاضرند پول های کلاهبرداری شده است را بعد بدهند. با این حال تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد. ضمن اینکه از مردم می خواهیم هنگام حضور در شبکه های اجتماعی، دقت مورد نیاز را داشته باشند و به آسانی فریب افراد را در اینترنت نخورند.

جوان آرایشگر که با همدستی ۴۰ پسردخترنما ازطریق شبکه‌های اجتماعی خبر رسان تلگرام و اینستاگرام مردان هوسران را فریب داده و از آنها کلاهبرداری می‌کردند با ردیابی‌ه

واژه های کلیدی: مردان | تلگرام | پرونده | ارتباط | تحقیقات | شناسایی | اینستاگرام | کلاهبرداری | گروه های تلگرام

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs