هیچ جا برانکو برنامه برنامه فوتبال جام جهانی

هیچ جا: برانکو برنامه برنامه فوتبال جام جهانی کارلوس کی روش فدراسیون فوتبال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی برخورد پلیس با استیکرهای غیرمجاز روی خودروها

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از برخورد پلیس با خودروهایی که اقدام به راه اندازی برچسب‌های مغایر با فرهنگ و مزاحم دید کرده باشند، خبر داد.

برخورد پلیس با استیکرهای غیرمجاز روی خودروها

برخورد پلیس با استیکرهای غیرمجاز روی خودروها

عبارات مهم : برخورد

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از برخورد پلیس با خودروهایی که اقدام به راه اندازی برچسب های مغایر با فرهنگ و مزاحم دید کرده باشند، خبر داد.

به گزارش ایسنا، چندی پیش رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در گفت وگو با ایسنا از پلیس راهور درخواست کرد تا با خودروهایی که برچسب ها و نمادهای مواد مخدر همچون ماری جوانا رویشان راه اندازی شده، برخورد کند، موضوعی که سردار تقی مهری، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا نیز به انجام آن تاکید کرده است.

برخورد پلیس با استیکرهای غیرمجاز روی خودروها

سردار تقی مهری در گفت وگوبا ایسنا، راجع به خودروهایی که رانندگانشان اقدام به راه اندازی برچسب های غیراخلاقی یا نماد موادمخدر و … روی بدنه اش کرده اند، افزود: برابر قانون، مأموران پلیس با خودروهایی که استیکرهای غیرمجاز رویشان راه اندازی شده است برخورد خواهند کرد و این عنوان تنها محدود به راه اندازی برچسب های موادمخدر نمی شود.

وی با بیان اینکه بعضی از این استیکرها دارای محتوای نامناسب و تبلیغ موادمخدر هستند، اظهارکرد: بعضی دیگر از استیکرها نیز دید راننده ها را محدود کرده و ممکن است باعث وقوع حوادث رانندگی شود. از سوی دیگر اگر تزئینات خودرویی باعث شود تا شعاع نور و نور چراغ ها تحت تاثیر قرار بگیرد نیز تخلف محسوب می شود و مأموران با آن برخورد خواهند کرد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از برخورد پلیس با خودروهایی که اقدام به راه اندازی برچسب‌های مغایر با فرهنگ و مزاحم دید کرده باشند، خبر داد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا راجع به شیشه های دودی نیز گفت: در این مورد استانداردهایی وجود دارد که آموزش های مورد نیاز درمورد آن به مأموران داده شده است هست. همچنین از پلیس اماکن نیز خواسته ایم تا با هماهنگی اصناف به مراکزی که اقدام به دودی کردن شیشه خودروها می کنند توضیحات مورد نیاز را ارائه دهند. بطورکلی شیشه دودی باید به گونه ای باشد که امکان رویت داخل ماشین وجود داشته باشد و در غیراینصورت فرد مرتکب تخلف شده است و جریمه می شود.

واژه های کلیدی: برخورد | اندازی | غیرمجاز | رانندگی | موادمخدر | راهنمایی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs